Şeker GYO A.Ş., sektöründe sağlam, güvenilir, istikrarlı büyüyen çizgisi, deneyimli ve yenilikçi kadrosu ile mevzuata, etik değerlere ve kurumsal yönetim ilkelerine bağlı bir çalışma prensibi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 18 Nisan 2017’de çıktığımız bu yolda; yenilikçi, sürdürülebilir, değer yaratan, çevreyle, insanla ve doğayla uyumlu, mimari anlamda iz bırakacak nitelikte projeler geliştirmek yolunda emin adımlarla yürüyoruz. En büyük amacımız; gerek şirketimiz gerekse de yatırımcılarımızın beklentileri yönünde, imza attığımız her projede, değer yaratarak günden güne büyümek ve ilham veren bir şirket olarak tüm paydaşlarımıza ve rakiplerimize örnek teşkil etmektir.

Şirket olarak, süreklilik taşıyan büyüme hedefimiz ile üretken bir GYO olarak çağın gereksinimlerine uygun projeler hayata geçiriyor, sağlam ve emin adımlarla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Vizyonumuzu bir adım ileri taşıyarak gayrimenkul yatırım ortaklığı alanında sektöründe söz sahibi ve önde gelen aktörlerden biri olmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin en köklü finans kuruluşlarından Şekerbank T.A.Ş. güvencesi ve alanındaki onlarca yıllık deneyimiyle gayrimenkul sektöründe değer katan iş süreçlerine imza atıyoruz.

Musa Aykaç
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi
Şeker GYO