Yönetim Kurulu
line
Genel Müdür
Serdar Nuri ESER
line
line
Finans Direktörü
Filiz ŞAHİN
Yatırımcı İlişkileri Birimi Yöneticisi
Finans Uzmanı
Muhasebe Uzmanı
İdari Hizmetler
line
Proje Geliştirme Direktörü
Sena CANER
Proje Geliştirme Müdürü
Proje Müdürü
Proje Uzman Yardımcısı
line
Satış ve Pazarlama Direktörü
Burçak ERSEVER
Satış Uzmanı
line
İç Denetim ve Finansal Kontrol Müdürü
Merve ÜŞENTİ
Genel Müdür
Yönetim Kurulu Üyesi
Serdar Nuri ESER
Eğitimini sırasıyla A.Ü Siyasal Bilgiler Fakültesi (Lisans), T.C Gazi Üniversitesi (Yüksek Lisans) ve The Wharton School’da tamamlayan Serdar N. ESER 1987-2010 yılları arasında Sermaye Piyasası Kurulu’nun çeşitli birimlerinde (OFD, KYD ve DEDA) Uzman ve Başuzman olarak çalıştı. 2010-2015 döneminde Işıklar Enerji ve Yapı Holding A.Ş.’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyeliği’nin yanısıra Şirket’in çeşitli iştiraklerinde Yönetim Kurulu Üyeliklerinde, 2015-2020 döneminde de Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Genel Müdürlük görevinde bulundu. 2018 yılında Şeker GYO’ya Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilen ESER, Haziran 2021 tarihinden itibaren Şeker GYO’ da Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Serdar ESER aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak dersler vermekte olup Borsaya Kote Ortaklık Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği (KOTEDER), Gayrimenkul Yatırımcılar Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Üyeliği ile Türkiye Ekonomik ve Mali Araştırmalar Vakfı (TEMAV) Mütevelli Heyet Üyeliğini de yürütmektedir. ESER tüm SPK Lisanları ile SMMM ve Bilirkişilik Sertifikalarına da sahiptir.
Finans Direktörü
Filiz ŞAHİN
1997 yılında İstanbul Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulama bölümünden, 2001 yılında ise Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. 1996 yılından itibaren Finansbank ile başlayıp muhtelif Banka, Aracı Kurum ve Portföy Yönetim Şirketleri’nde Finans, Muhasebe, Yatırım Fonları, İnsan Kaynakları, Operasyon alanlarında farklı görevlerde bulunmuştur. 2015-2018 yılları arasında kariyerine Şeker Portföy Yönetimi A.Ş.'de Mali İşler ve Operasyon Müdürü olarak devam etmiştir. Sermaye piyasalarında; Düzey 3 Lisansı, Türev Araçlar Lisansı, Kredi Derecelendirme Lisansı, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisans Belgeleri ile SMMM Ruhsatı’na sahip olup, Finans-Bankacılık alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2018 yılından itibaren Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. bünyesine dahil olan Şahin, Finans Direktörü olarak görevine devam etmektedir.
Proje Geliştirme Direktörü
Sena CANER
2010 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2014 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Yönetiminde Bilişim lisansüstü eğitimini, 2016 yılında da Galatasaray Üniversitesi’nde Micro MBA programını tamamlamıştır. Nurol Tower, Orjin Plaza gibi ses getiren projelerde mimarlık kariyerine başlayan Caner, 2012-2017 yıllarında Nurol GYO A.Ş.'de Yüksek Mimar ve Müdür Yardımcısı pozisyonlarında rol almıştır. 2017-2019 yılları arasında ağırlıklı olarak kentsel dönüşüm projelerinde çalışmış olup 2019 yılından bu yana da Şeker GYO A.Ş.'de Proje Geliştirme Direktörü olarak görev almaktadır.
Satış ve Pazarlama Direktörü
Burçak ERSEVER
İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun olduktan sonra değişik sektörlerde çeşitli yabancı ortaklı firmalarda Kıdemli Satınalma Uzmanı ve Reklam Koordinatörü görevlerini sürdürmüştür. 2009 - 2017 yıllarında Akaryakıt Dışı Satışlar Uzmanı göreviyle başladığı Petrol Ofisi’nde Marka ve İletişim Koordinatörü pozisyonunda görev alarak Petrol Ofisi’nin tüketici ve bayi iletişim çalışmalarına yürütmüştür. 2018-2019’da Altınbaş Petrol(Alpet)’ün Pazarlama Müdürlüğü görevini ve Altınbaş Holding A.Ş.'nin Kurumsal İletişim Direktörü görevlerini eş zamanlı yürüttü. 2020 yılında Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev almaya başlamıştır.
İç Denetim ve Finansal Kontrol Müdürü
Merve ÜŞENTİ
2013 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra Ernst & Young Bağımsız Denetim Şirketi’nde kariyerine başlamış olup finansal kurumların bağımsız denetim faaliyetlerinde görev almıştır. 2017 yılı itibarıyla Burgan Bank İç Kontrol departmanında Kontrolör olarak çalışmış sonrasında Deloitte Bağımsız Denetim Şirketi ve Ernst & Young Bağımsız Denetim Şirketlerinde Denetim Müdürü olarak görev almıştır. 2022 yılı itibarıyla Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de İç Denetim ve Finansal Kontrol Müdürü olarak görev almaktadır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatı ile SPK Düzey 3 ve Türev Araçlar lisansına sahiptir.