Yönetim Kurulu
line
Genel Müdür
Musa AYKAÇ
line
line
Finans Direktörü
Filiz ŞAHİN
Yatırımcı İlişkileri Birimi Yöneticisi
Finans Uzmanı
Muhasebe Uzmanı
line
Proje Geliştirme Direktörü
Sena CANER
Proje Geliştirme Müdür Yardımcısı
Proje Yönetim Uzmanı
Proje Geliştirme Uzmanı
line
Satış ve Pazarlama Direktörü
Burçak ERSEVER
Satış Uzmanı
Pazarlama Uzmanı
Genel Müdür, Yönetim Kurulu Üyesi
Musa AYKAÇ
Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra 4 yıl boyunca Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nde Asistanlık yaptı. 1996 yılında akademik kariyerini sonlandırarak Vakko A.Ş.'de Proje Müdürü olarak çalışmaya başladı. Kariyerine Perakende Sektörü’nde üst düzey yöneticilikler, İcra Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlük görevleriyle devam etti. 2002 yılından itibaren Gayrimenkul sektöründe çeşitli firmalarda CEO ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. 2008 yılından itibaren sırasıyla Kiler GYO ve Nurol GYO’nun CEO görevlerini üstlenen TÜSİAD ve GYODER Üyesi Aykaç, sektör hakimiyeti ve sahip olduğu GYO deneyimleriyle 2018 yılından bu yana Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.
Satış ve Pazarlama Direktörü
Burçak ERSEVER
İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun olduktan sonra değişik sektörlerde çeşitli yabancı ortaklı firmalarda Kıdemli Satınalma Uzmanı ve Reklam Koordinatörü görevlerini sürdürmüştür. 2009 - 2017 yıllarında Akaryakıt Dışı Satışlar Uzmanı göreviyle başladığı Petrol Ofisi’nde Marka ve İletişim Koordinatörü pozisyonunda görev alarak Petrol Ofisi’nin tüketici ve bayi iletişim çalışmalarına yürütmüştür. 2018-2019’da Altınbaş Petrol(Alpet)’ün Pazarlama Müdürlüğü görevini ve Altınbaş Holding A.Ş.'nin Kurumsal İletişim Direktörü görevlerini eş zamanlı yürüttü. 2020 yılında Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev almaya başlamıştır.
Proje Geliştirme Direktörü
Sena CANER
2010 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2014 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Yönetiminde Bilişim lisansüstü eğitimini, 2016 yılında da Galatasaray Üniversitesi’nde Micro MBA programını tamamlamıştır. Nurol Tower, Orjin Plaza gibi ses getiren projelerde mimarlık kariyerine başlayan Caner, 2012-2017 yıllarında Nurol GYO A.Ş.'de Yüksek Mimar ve Müdür Yardımcısı pozisyonlarında rol almıştır. 2017-2019 yılları arasında ağırlıklı olarak kentsel dönüşüm projelerinde çalışmış olup 2019 yılından bu yana da Şeker GYO A.Ş.'de Proje Geliştirme Direktörü olarak görev almaktadır.
Finans Direktörü
Filiz ŞAHİN
1997 yılında İstanbul Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden, 2001 yılında ise Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. 1996 yılından itibaren Finansbank ile başlayıp çeşitli Yatırım ve Menkul Değerler Şirketleri’nde Finans, Muhasebe, İK, Operasyon ve Yatırım Fonları konularında farklı görevlerde bulunmuştur. 11 yıl boyunca çalıştığı Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Yönetmen olarak görev yaparken aynı zamanda Kadir Has Üniversitesi Finans Bankacılık bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 2015-2018 yıllarında kariyerine Şeker Portföy Yönetimi A.Ş.'de Mali İşler ve Operasyon Müdürü olarak devam etmiştir. Kredi Derecelendirme Lisansı, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı, SPK Türev Araçlar Lisansı, SMMM Belgesi ve SPK İleri Düzey Lisanslarına sahip olan Şahin, 2018 yılından bu yana Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. bünyesinde Finans Direktörü görevine devam etmektedir.
Yatırımcı İlişkileri Birimi Yöneticisi
Emre BAYAR
Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden 2010 yılında mezun olduktan kariyerine matematik öğretmeni olarak başladı. 2014 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde İşletme ve Ekonomi yüksek lisans programını bitirdikten sonra Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.'de İç Kontrol Uzmanı olarak görev aldı. Daha sonrasında Denizbank Private Investment Group'da Yatırım Uzmanı görevini üstlendi. 2018-2020 yılları arasında Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de Yatırım İlişkileri Yöneticisi olarak görev alan Bayar, Şirketimizde Yatırımcı İlişkileri Bölümü Yöneticisi göreviyle çalışmalarını sürdürmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı ve Türev Araçlar Lisansı bulunmaktadır.