Yönetim Kurulu
line
Genel Müdür
Serdar Nuri Eser
line
line
Mali ve İdari İşler Direktörü
Ali Umut Erten
Muhasebe ve Finans Müdürü
Muhasebe Uzmanı
İdari Hizmetler
line
Proje ve İnşaat Direktörü
Tolga Kazancı
Proje Uzmanları
line
Gayrimenkul Yönetimi ve Pazarlama Direktörü
Barış Can Yıldırımer
Pazarlama ve Kurumsal İletişim Uzmanı
line
Finansal Kontrol ve Raporlama Müdürü
Merve Üşenti
Yatırımcı İlişkileri Sorumlusu
Genel Müdür
Serdar Nuri ESER
Eğitimini sırasıyla A.Ü Siyasal Bilgiler Fakültesi (Lisans), T.C Gazi Üniversitesi (Yüksek Lisans) ve The Wharton School’da tamamlayan Serdar N. ESER 1987-2010 yılları arasında Sermaye Piyasası Kurulu’nun çeşitli birimlerinde (OFD, KYD ve DEDA) Uzman ve Başuzman olarak çalıştı. 2010-2015 döneminde Işıklar Enerji ve Yapı Holding A.Ş.’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyeliği ile bu şirket’in çeşitli iştiraklerin de Yönetim Kurulu Üyeliklerinde, 2015-2020 döneminde Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Genel Müdürlük görevinde bulundu. 2018 yılında Şeker GYO’ya Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilen ESER Haziran 2021 tarihinden itibaren de Şeker GYO’da Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Serdar ESER aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak dersler vermekte olup Borsaya Kote Ortaklık Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği (KOTEDER), Gayrimenkul Yatırımcılar Derneği (GYODER) Üyeliği ile Türkiye Ekonomik ve Mali Araştırmalar Vakfı (TEMAV) Mütevelli Heyet Üyeliğini de yürütmektedir. ESER tüm SPK Lisanları ile SMMM ve Bilirkişlik Sertifikalarına da sahiptir.
Mali ve İdari İşler Direktörü
Ali Umut Erten
2002 Yılında lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Maliye bölümünde tamamladıktan sonra Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. de Mali İşler Uzman Yardımcısı olarak kariyerine başlamıştır. 2006-2019 yılları arasında TAV Havalimanları Holding A.Ş. ve iştirak şirketlerinde mali işler alanında çeşitli kademelerde yöneticilik görevi ile birlikte ERP sistemlerinin kurulması, geliştirilmesi, operasyon ve yönetim sistemleri ile entegrasyonu konularında aktif çalışmalar yürütmüş sonrasında perakende, bilişim, maden sektörlerinde Grup Şirketleri Mali İşler Yöneticiliği ile kariyerine devam etmiştir. Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2023 Kasım ayı itibari ile Mali ve İdari İşler Direktörü olarak görevini sürdürmektedir. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatı bulunmaktadır.
Proje ve İnşaat Direktörü
Tolga Kazancı
Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü lisans ve İnşaat Yönetimi yüksek lisans programlarından mezun olmuştur. Profesyonel hayatı boyunca Malta, Rusya, Afganistan gibi farklı ülkelerde çalışmıştır. Yurtiçinde ise Makyol İnşaat, Turner International, Sera Yapı gibi önde gelen Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme, Taahhüt ve Proje Yönetim firmalarında farklı görevlerde bulunmuştur. Foster and Partners, Arup, Steven Holl Architects, OAB Barcelona gibi dünyaca ünlü uluslararası ve diğer değerli Türk mimarlık firmalarının konseptlerini hazırladığı önemli projelerde yönetici olarak aktif rol almıştır. Bu projelerden bazıları Emaar Square, İFM Ziraat Bankası Kuleleri ve Muğla Milas Kaplankaya projeleridir. 2023 yılı Kasım ayı itibarıyla Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Proje ve İnşaat Direktörü olarak görev almaktadır.
Gayrimenkul Yönetimi ve Pazarlama Direktörü
Barış Can Yıldırımer
2011 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Tekyol Plus şirketi bünyesinde, Ormanada Projesi’nde harita mühendisi olarak kariyerine başlamıştır. Daha sonrasında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’ de değerleme uzmanı olarak birçok projenin değerleme, şerefiyelendirme ve en verimli kullanım analizi çalışmalarında yer almıştır. Kariyerine Altınhas Holding’in Altınhas Gayrimenkul A.Ş. şirketinde önce proje geliştirme uzmanı sonrasında proje geliştirme yönetici yardımcısı olarak devam etmiş bu görevler kapsamında, şirketin bağlı bulunduğu holdingin finans, eğitim ve gayrimenkul şirketleri için gayrimenkul geliştirme çalışmaları yürütmüştür. 2019 yılında Proje Geliştirme Müdür Yardımcısı olarak göreve başladığı Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. şirketinde Proje Geliştirme ve Satış Direktörü görevinin ardından günümüzde Gayrimenkul Yönetim ve Pazarlama Direktörü olarak görevini sürdürmektedir. SPK Gayrimenkul Değerleme Lisansına sahiptir.
Finansal Kontrol ve Raporlama Müdürü
Merve Üşenti
2013 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra Ernst & Young Bağımsız Denetim Şirketi’nde kariyerine başlamış olup finansal kurumların bağımsız denetim faaliyetlerinde görev almıştır. 2017 yılı itibarıyla Burgan Bank İç Kontrol departmanında Kontrolör olarak çalışmış sonrasında Deloitte Bağımsız Denetim Şirketi ve Ernst & Young Bağımsız Denetim Şirketlerinde Denetim Müdürü olarak görev almıştır. 2022 yılı itibarıyla Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de İç Denetim ve Finansal Kontrol Müdürü olarak görevine başlamış günümüzde Finansal Kontrol ve Raporlama Müdürü ve Yatırımcı İlişkileri Sorumlusu görevinde bulunmaktadır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatı ile SPK Düzey 3 ve Türev Araçlar lisansına sahiptir.