Yönetim Kurulu
line
Genel Müdür
Serdar Nuri ESER
line
line
Proje Geliştirme ve Satış Direktörü
Barış Can YILDIRIMER
Mimari Koordinasyon Müdürü
Proje Müdürü
Proje Uzmanı
line
İç Denetim ve Finansal Kontrol Müdürü
Merve ÜŞENTİ
Yatırımcı İlişkileri Sorumlusu
line
Muhasebe Uzmanı
Merve Yüksel Karakuş
İdari İşler
Genel Müdür
Serdar Nuri ESER
Eğitimini sırasıyla A.Ü Siyasal Bilgiler Fakültesi (Lisans), T.C Gazi Üniversitesi (Yüksek Lisans) ve The Wharton School’da tamamlayan Serdar N. ESER 1987-2010 yılları arasında Sermaye Piyasası Kurulu’nun çeşitli birimlerinde (OFD, KYD ve DEDA) Uzman ve Başuzman olarak çalıştı. 2010-2015 döneminde Işıklar Enerji ve Yapı Holding A.Ş.’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyeliği’nin yanısıra Şirket’in çeşitli iştiraklerinde Yönetim Kurulu Üyeliklerinde, 2015-2020 döneminde de Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Genel Müdürlük görevinde bulundu. 2018 yılında Şeker GYO’ya Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilen ESER, Haziran 2021 tarihinden itibaren Şeker GYO’ da Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir. Serdar ESER aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak dersler vermekte olup Borsaya Kote Ortaklık Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği (KOTEDER), Gayrimenkul Yatırımcılar Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Üyeliği ile Türkiye Ekonomik ve Mali Araştırmalar Vakfı (TEMAV) Mütevelli Heyet Üyeliğini de yürütmektedir. ESER tüm SPK Lisanları ile SMMM ve Bilirkişilik Sertifikalarına da sahiptir.
Proje Geliştirme ve Satış Direktörü
Barış Can YILDIRIMER
2011 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Tekyol Plus şirketi bünyesinde, Ormanada Projesi’nde harita mühendisi olarak kariyerine başlamıştır. Daha sonrasında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’ de değerleme uzmanı olarak birçok projenin değerleme, şerefiyelendirme ve en verimli kullanım analizi çalışmalarında yer almıştır. Kariyerine Altınhas Holding’in Altınhas Gayrimenkul A.Ş. şirketinde önce proje geliştirme uzmanı sonrasında proje geliştirme yönetici yardımcısı olarak devam etmiş bu görevler kapsamında, şirketin bağlı bulunduğu holdingin finans, eğitim ve gayrimenkul şirketleri için gayrimenkul geliştirme çalışmaları yürütmüştür. 2019 yılında Proje Geliştirme Müdür Yardımcısı olarak göreve başladığı Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. şirketinde günümüzde Proje Geliştirme ve Satış Direktörü olarak görevini sürdürmektedir. SPK Gayrimenkul Değerleme Lisansına sahiptir.
İç Denetim ve Finansal Kontrol Müdürü
Merve ÜŞENTİ
2013 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra Ernst & Young Bağımsız Denetim Şirketi’nde kariyerine başlamış olup finansal kurumların bağımsız denetim faaliyetlerinde görev almıştır. 2017 yılı itibarıyla Burgan Bank İç Kontrol departmanında Kontrolör olarak çalışmış sonrasında Deloitte Bağımsız Denetim Şirketi ve Ernst & Young Bağımsız Denetim Şirketlerinde Denetim Müdürü olarak görev almıştır. 2022 yılı itibarıyla Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de İç Denetim ve Finansal Kontrol Müdürü olarak görev almaktadır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatı ile SPK Düzey 3 ve Türev Araçlar lisansına sahiptir.