Yönetim Kurulu
line
Genel Müdür V. YK Üyesi
Serdar Nuri ESER
line
line
Finans Direktörü
Filiz ŞAHİN
Yatırımcı İlişkileri Birimi Yöneticisi
Finans Uzmanı
Muhasebe Uzmanı
line
Proje Geliştirme Direktörü
Sena CANER
Proje Geliştirme Müdür Yardımcısı
Proje Yönetim Uzmanı
Proje Geliştirme Uzmanı
line
Satış ve Pazarlama Direktörü
Burçak ERSEVER
Satış Uzmanı
Pazarlama Uzmanı
Genel Müdür V.
Yönetim Kurulu Üyesi
Serdar Nuri ESER
Eğitimini sırasıyla A.Ü Siyasal Bilgiler Fakültesi (Lisans), T.C Gazi Üniversitesi (Yüksek Lisans) ve The Wharton School’da tamamlayan Serdar N. ESER 1987-2010 yılları arasında Sermaye Piyasası Kurulu’nun çeşitli birimlerinde (OFD, KYD ve DEDA) Uzman ve Başuzman olarak çalıştı. 2010-2015 döneminde Işıklar Enerji ve Yapı Holding A.Ş.’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyeliği ile şirketin çeşitli iştiraklerinde Yönetim Kurulu Üyeliklerinde, 2015-2020 döneminde ise Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. 2018 yılında Şeker GYO’ya Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilen ESER, Haziran 2021 tarihinden itibaren Şeker GYO’ da Genel Müdür V. ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Serdar ESER aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak dersler vermekte olup, KOTEDER Borsaya Kote Ortaklık Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, GYODER Yönetim Kurulu Üyeliği ile Türkiye Ekonomik ve Mali Araştırmalar Vakfı (TEMAV) Mütevelli Heyet Üyeliğini de yürütmektedir. ESER tüm SPK Lisanları ile SMMM ve Bilirkişilik Sertifikalarına da sahiptir.
Satış ve Pazarlama Direktörü
Burçak ERSEVER
İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun olduktan sonra değişik sektörlerde çeşitli yabancı ortaklı firmalarda Kıdemli Satınalma Uzmanı ve Reklam Koordinatörü görevlerini sürdürmüştür. 2009 - 2017 yıllarında Akaryakıt Dışı Satışlar Uzmanı göreviyle başladığı Petrol Ofisi’nde Marka ve İletişim Koordinatörü pozisyonunda görev alarak Petrol Ofisi’nin tüketici ve bayi iletişim çalışmalarına yürütmüştür. 2018-2019’da Altınbaş Petrol(Alpet)’ün Pazarlama Müdürlüğü görevini ve Altınbaş Holding A.Ş.'nin Kurumsal İletişim Direktörü görevlerini eş zamanlı yürüttü. 2020 yılında Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev almaya başlamıştır.
Proje Geliştirme Direktörü
Sena CANER
2010 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2014 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Yönetiminde Bilişim lisansüstü eğitimini, 2016 yılında da Galatasaray Üniversitesi’nde Micro MBA programını tamamlamıştır. Nurol Tower, Orjin Plaza gibi ses getiren projelerde mimarlık kariyerine başlayan Caner, 2012-2017 yıllarında Nurol GYO A.Ş.'de Yüksek Mimar ve Müdür Yardımcısı pozisyonlarında rol almıştır. 2017-2019 yılları arasında ağırlıklı olarak kentsel dönüşüm projelerinde çalışmış olup 2019 yılından bu yana da Şeker GYO A.Ş.'de Proje Geliştirme Direktörü olarak görev almaktadır.
Finans Direktörü
Filiz ŞAHİN
1997 yılında İstanbul Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden, 2001 yılında ise Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. 1996 yılından itibaren Finansbank ile başlayıp çeşitli Yatırım ve Menkul Değerler Şirketleri’nde Finans, Muhasebe, İK, Operasyon ve Yatırım Fonları konularında farklı görevlerde bulunmuştur. 11 yıl boyunca çalıştığı Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Yönetmen olarak görev yaparken aynı zamanda Kadir Has Üniversitesi Finans Bankacılık bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 2015-2018 yıllarında kariyerine Şeker Portföy Yönetimi A.Ş.'de Mali İşler ve Operasyon Müdürü olarak devam etmiştir. Kredi Derecelendirme Lisansı, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı, SPK Türev Araçlar Lisansı, SMMM Belgesi ve SPK İleri Düzey Lisanslarına sahip olan Şahin, 2018 yılından bu yana Şeker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. bünyesinde Finans Direktörü görevine devam etmektedir.